Vyzkoušet hodinu zdarma

Taneční kurz Disco Dance

Taneční kurzy Disco Dance a Disco Show

Jsou pro kluky a holky od 5 let.Naše taneční škola se věnuje soutěžnímu i nesoutěžnímu tancování ve stylu Disco Show a Disco Dance.Děti jsou rozděleny podle tanečních zkušeností do tří kategoriích.( úplní začátečníci,mírně pokročilí a pokročilí)

Disco Show je taneční styl ve kterém se prolínají různé prvky disco dance,gymnastiky a příběhu,který trenér vymyslí.Pro choreografii jsou velmi důležitou součástí také rekvizity a kulisy,které celou choregrafii velmi obohatí.Hudba je vždy přispůsobená k danému tématu choreografie.

Disco Dance je taneční styl v rychlém tempu.Je velmi efektivní a člověk díky němu získá velmi dobrou fyzickou kondici a zpevní celé tělo. V podzimním období se v tomto stylu jezdí na soutěže sola,dua a mále formace.

Proč tancovat Disco Dance a Disco Show?

Tyto taneční styly jsou velmi moderní a žádaný mezi mladými lidmi po celém světe.Pro nás je velmi důležité,aby Vás tancování bavilo a naplňovalo.Naším mottem je ,že taneční kurzy Disco Dance jsou zde pro všechny bez ohledu na věk,fyzickou kondici,či již získanou úroveň.Tanec musí být především zábava!

Výhody našich tanečních kurzů :

- První hodina zdarma

- Přátelská atmosféra a domací prostředí

- Zkušení lektoři Disco Dance.

 

U nás má místo každy!

 

Cena kurzu na pololetí:3.800 Kč Vyzkoušet hodinu zdarma

Kudy na Disco Dance?

Výuka kurzu pro děti probíhá v sále v ZŠ Květnového vítězství 1554.(zadní vchod u velké modré haly Jižní Město)

Kudy k nám? Velmi dobrá dostupnost z metra Háje(BUS č.125,197) na bus. zastávku Brechtova (cca 2 min. z metra Háje). Podívej se na krátký video návod kudy k nám.

Vyzkoušet hodinu zdarma