Vyzkoušet hodinu zdarma

Taneční kurz Disco Dance

Taneční kurzy Disco Dance a Disco Show

Jsou pro kluky a holky od 5 let.Naše taneční škola se věnuje soutěžnímu i nesoutěžnímu tancování ve stylu Disco Show a Disco Dance.Děti jsou rozděleny podle tanečních zkušeností do tří kategoriích.( úplní začátečníci,mírně pokročilí a pokročilí)

Disco Show je taneční styl ve kterém se prolínají různé prvky disco dance,gymnastiky a příběhu,který trenér vymyslí.Pro choreografii jsou velmi důležitou součástí také rekvizity a kulisy,které celou choregrafii velmi obohatí.Hudba je vždy přispůsobená k danému tématu choreografie.

Disco Dance je taneční styl v rychlém tempu.Je velmi efektivní a člověk díky němu získá velmi dobrou fyzickou kondici a zpevní celé tělo. V podzimním období se v tomto stylu jezdí na soutěže sola,dua a mále formace.

Proč tancovat Disco Dance a Disco Show?

Tyto taneční styly jsou velmi moderní a žádaný mezi mladými lidmi po celém světe.Pro nás je velmi důležité,aby Vás tancování bavilo a naplňovalo.Naším mottem je ,že taneční kurzy Disco Dance jsou zde pro všechny bez ohledu na věk,fyzickou kondici,či již získanou úroveň.Tanec musí být především zábava!

Výhody našich tanečních kurzů:

  • První hodina zdarma
  • Přátelská atmosféra a domací prostředí
  • Zkušení lektoři Disco Dance.

U nás má místo každy!

Cena kurzu na pololetí:5.500 Kč Vyzkoušet hodinu zdarma

Kudy na DISCO DANCE?

Výuka kurzu pro děti probíhá v sále  : 

MATŮŠKOVA 1 - PRAHA 4 HÁJE - (2.PATRO NAD PENNY MARKETEM) - OC BLANKYT

Kudy k nám?
Velmi dobrá dostupnost z metra Háje (BUS č.125,197)
na bus. zastávku Brechtova (cca 2 min. z metra Háje).

Podívej se na krátký video návod kudy k nám.

Vyzkoušet hodinu zdarma