Vyzkoušet hodinu zdarma

Lektoři tanečních kurzů

Seznamte se s našimi lektory, se kterými se můžeš setkávat na našich kurzech: Street Dance, Break Dance a tanečních kurzech pro děti - Mini Dance.

Robert Kysela

Lektor tanečního kurzu Break Dance

Zakladatel taneční skupiny OFdance. Trenér a bboy, kterého jste mohli vidět na české taneční scéně s jeho bboys crew Opatow Flavours se, kterou získal mnoho medailových umístění. Robert má ke každému žákovi velmi individuální přístup a připravuje svoje žáky na taneční vystoupení a na taneční battly. Jeho tréninky jsou velmi universální, kde učí všechny základní prvky breakdance (toprock, footwork, freez atd…) bez kterých se žádný začínající bboy neobejde.

Vyzkoušet hodinu zdarma

Libuše Tsukahara

Lektorka tanečního kurzu Street Dance

Je zkušená lektorka a dlouhodobá tanečnice,která behěm své taneční kariéry posbírala mnoho tanečního umění a ráda je předává svým žákum na hodinách Street dance,které jsou pod jejim vedením.Libuška je velmi všestraná lektorka ,která učí např. taneční styly Street dance jako jsou (Hip hop,Crump,House dance,Wackin,Dancehall a mnoho dalších) Na hodině Street dance s Libuškou si určitě každy začínající ,ale i zkušený tanečník příjde na své a obohohatí se o další taneční umění.

Vyzkoušet hodinu zdarma

Markéta Jesenská

Lektor tanečního kurzu Minidance

Markéta je energická tanečnice a lektorka,která má skvělý přístup a zkušenosti s výukou tance pro malé děti.Na tanečních hodinách Minidance Markéta učí vnímat hudbu a rytmus a učí zakladní kroky ze stylu Streetdance jako jsou např. HIP HOP. Její hodiny jsou u dětí velmi oblíbené ,především pro její přístup k dětem a citem k výuce.

Vyzkoušet hodinu zdarma

Andrea Machová (Andy)

Lektorka tanečního kurzu Street Dance

Andy je mladá tanečnice a choreografka, která se tanci začala věnovat ve 14 letech, a hned od první lekce ji tanec uchvátil natolik, že se stal součástí jejího života. Jejím nejoblíbenějším, nejmilovanějším stylem a tzv. srdcovkou je Dancehall, ale věnuje se také dalším stylům (hip hop, ladies, rnb,…). Na jejích lekcích se můžete těšit na spoustu zábavy, pozitivní a přátelský přístup, ale hlavně hodně TANCE! A už teď se na Vás moc těší.

Vyzkoušet hodinu zdarma

Marek Lacina

Lektor tanečního kurzu Street dance

Lektor,tanečník a choreograf,který se zúčastnil mnoho soutěží jako tanečník tak jako choreograf na soutěžích po celé CZ, kde získal např. 1.místo na mistrovství čech na soutěží Taneční skupina roku.Mára je mladý,energický a všestrany tanečník,který tancuje i v divadelním projektu Fénix,který navštěvují stovky diváku ročne.

Vyzkoušet hodinu zdarma